Mercedes Benz G500

  • G 500
  • W464
  • Full
  • 2021

1-5 Годин 1999
6 - 10 Годин 1899
11 - 15 Годин 1799
Більше 15 Годин від 1699

Нерідко зустрічаються ситуації, коли потрібно перевозити кілька людей і для цього підходить оренда Mercedes Sprinter. Однак є ситуації, при яких потрібні машини преміум класу, серед яких можна виділити кросовер Mercedes G500. Такий Мерседес доставить комфорт на будь-якому дорожньому покритті, всюди проїде і в його надійності можна бути впевненим на всі 100%. Купівля транспорту такого типу не завжди виправдана, тому погодинна оренда Mercedes G500 - відмінний вихід з положення.

Оренда автомобіля від компанії Aurum-Auto в Києві недорого і проводиться на вигідних для клієнта умовах. Транспорт може знадобитися для відрядження, ділових зустрічей, які повинні пройти на найвищому рівні і Mercedes-Benz G500 добре в цьому допоможе. Якщо потрібна легкова модель, тоді рекомендується оренда автомобіля з водієм Mercedes S класу, що буде незамінним елементом для підкреслення Вашого статусу.

Крім того, Мерседес в оренду в Києві може знадобитися, якщо власний транспорт в ремонті і потрібно швидко приїхати на зустріч з партнерами. По приїзду вони оцінять преміум автомобіль і зможуть зробити певні висновки, ніж візит в ресторан на таксі або автобусі.

Рекомендується послуга з замовленням автомобіля преміум класу в Києві для трансферів, тривалої експлуатації, свят і інших поїздок.