Mercedes Benz E300

  • E300
  • W213
  • Avangarde
  • 2017

1-5 Годин 550
6 - 10 Годин 499
11 - 15 Годин 480
Більше 15 Годин від 449

Mercedes Benz E300 - це не просто комфортний автомобіль. Оренда автомобіля бізнес класу дозволяє отримати досконалу якість, а також несе інформацію про статус людини, яка рухається на ньому. Оренда автомобіля з водієм в Києві марки Mercedes Benz E300 може використовуватися для кортежів, бізнесменів, дипломатів або просто успішних людей. Оренда Mercedes Benz E300 р.в. може використовуватися для проведення заходів, серед яких весілля та інші урочистості.

Наша компанія допоможе дотриматись правил і етикету вищого рівня, якщо це приймаюча сторона, в цьому допомагає оренда автомобіля преміум класу з водієм. Ми завжди гарантуємо високу якість обслуговування, машини преміум класу подаються в обумовлений час, в чистому вигляді і повністю справні. Жодна високопоставлена і шанована людина не захоче добиратися до готелю або інше місце на таксі, тому оренда автомобіля в Києві Mercedes Benz E300 класу і інших варіантів - затребувана послуга.

За допомогою нашого водія можна виключити різні незручності, тому оренда преміум автомобіля автоматично доповнюється відмінними навичками водіння і знанням міста. При необхідності можна замовити Mercedes V class або автобус Neoplan для перевезення великої кількості персон, вибрати легкові машини преміум класу або статусні позашляховики. Ми пропонуємо Мерседес в оренду з водієм в Києві погодинно, на добу і інший період, за вигідною ціною.