Skoda Octavia

  • Octavia
  • A7, Typ 5E
  • AMBITION
  • 2016

1-5 Годин 350
6 - 10 Годин 300
11 - 15 Годин 270
Більше 15 Годин від 249

Skoda Octavia - це комфортний автомобіль. Оренда автомобіля економ класу це зручно і комфортно. Оренда автомобіля з водієм в Києві марки Skoda Octavia, може використовуватися для проведення заходів, серед яких пересування по Києву, Україні, весіллі та інших урочистостях.

Наша компанія, Аурум Авто, допоможе дотримати правила і етикет вищого рівня, якщо це приймаюча сторона, в цьому допомагає оренда автомобіля з водієм. Ми завжди гарантуємо високу якість обслуговування, машини економ класу подаються в обумовлений час, в чистому вигляді і повністю справні. Людина не захоче добиратися до готелю або інше місце на таксі, знаючи специфіку сервісу цих служб, тому оренда автомобіля в Києві Skoda Octavia затребувана послуга.

За допомогою нашого водія можна виключити різні незручності, тому оренда, дешевого автомобіля, автоматично доповнюється відмінними навичками водіння і знанням міста. При необхідності можна замовити Mercedes V class або автобус Neoplan для перевезення великої кількості персон, вибрати легкові машини преміум класу або статусні позашляховики. Ми пропонуємо Mercedes Benz S600 style в оренду в Києві з водієм, погодинно, на добу і інший період, за вигідною ціною.

Моделі автомобілів з даної категорії